Суд у справі ексміліціонера вчетверте не відбувся через неявку адвоката

Шевченківський суд Києва у четвер, 13 лютого, знову не провів підготовче засідання у справі за звинуваченням Миколи Данилюка, колишнього міліціонера оперативної роти "Беркуту". Про це із зали суду повідомляє журналіст Insider.

До суду надійшло клопотання від адвоката Данилюка про відкладення розгляду через травму стопи. Захисниця надала копію довідки з травмпункту. Натомість прокурорка просила суд призначити безоплатного адвоката обвинуваченому.

Представниця потерпілого Панченка наголосила, що поведінка адвоката націлена на затягування процесу.

"Це вже вчетверте адвокат не з’являється в засідання", — акцентував потерпілий.

Зрештою, суд ухвалив призначити Данилюку безоплатного захисника для проведення підготовчого засідання. Слухання відбудеться 23 березня о 15:30.

Зазначимо, ексміліціонер відділення №2 взводу №3 оперативної роти №3 ПМОП "Беркут" Микола Данилюк обвинувачується у перевищенні влади та службових повноважень, що супроводжувалось насильством, застосуванням спеціальних засобів, болісними і такими, що ображають особисту гідність потерпілого. Йому також закидають перешкоджання проведенню зборів та мітингів із застосуванням фізичного насильства.

У справі йдеться про епізод розгону Майдану 30 листопада 2013 року.

Об этом сообщает Футляр от виолончели

Суддя Щебуняєва. Фото: Герман Крігер

Прокурорка. Фото: Герман Крігер

Потерпілий. Фото: Герман Крігер

Микола Данилюк. Фото: Герман Крігер

Підписуйтесь на наш новий телеграм-канал: https://t.me/theinsider_ua


Джерело статті: “http://www.theinsider.ua/politics/sud-u-spravi-eksmilitsionera-vchetverte-ne-vidbuvsya-cherez-neyavku-advokata/”

ТОП новости

Вход

Меню пользователя