Прийняття закону про “Пласт” - важливий крок для протидії ворожій пропаганді в Україні, - Княжицький


Народний депутат від "Європейської солідарності" Микола Княжицький заявив, що парламент минулого скликання встановив історичну справедливість та прийняв закон про "Пласт", а президент Зеленський зобов’язаний його підписати

"Понад 100 років пластовий рух – займається вихованням українських патріотів. Пласт – це один із стержнів державності України та національної безпеки, для виникнення яких він серйозно приклався. В Україні немає жодної іншої демократичної державницької інституції, старшої за «Пласт», яка би мала такий колосальний досвід демократичного врядування" — відзначає депутат. Об этом сообщает good-news.com.ua со ссылкой на СМИ.

На його думку, прийняття закону про "Пласт" — це давно назрілий крок, який особливо важливий в часи, коли ворожа пропаганда заполонила медійний та інтернет простір.

Княжицький впевнений, що інституалізація "Пласту" через окремий закон – це державницьке рішення, яке зміцнить наше майбутнє. Аналогічні закони ще в минулому столітті ухвалені у США, Канаді, Австралії, Ізраїлі, Сінгапурі та інших країнах.

  • Нагадаємо, що національна скаутська організація України, яка є волонтерською, неполітичною та позаконфесійною організацією. Метою "Пласту" є сприяти всебічному патріотичному вихованню і самовихованню української молоді на засадах християнської моралі. В Україні "Пласт" був створений в 1911 році.
  • У 2018 році Пласт зібрав найбільшу суму (1 255 150 гривень) в історії українського Спільнокошту «Велика Ідея» для розвитку Пласту на Півдні та Сході України.
  • 30 травня Верховна Рада прийняла закон про «Пласт», однак 4 вересня, коли вийшли усі терміни, президент Зеленський наклав на закон вето та повернув його до парламенту на доопрацювання. Сьогодні Верховна Рада прийняла рішення доопрацювати закон та знову його проголосувати.

Джерело статті: “http://espreso.tv/news/2019/10/03/pryynyattya_zakonu_pro_plast_vazhlyvyy_krok_dlya_protydiyi_vorozhiy_propagandi_v_ukrayini_knyazhyckyy”

ТОП новости

Вход

Меню пользователя